Pro optimální zobrazení stránek doporučuji používat prohlížeč, podporující kaskádové styly úrovně 2 (CSS2).
oddíl Ju-Jitsu Praha TJ Sokol Vršovice Security ZONE dnes je | naposledy aktualizováno

÷Akce

8. Mikulášský seminář Jujitsu 2006

Pic

tuto sobotu proběhl již 8. Mikulášský seminář. Sice bez jediného převleku, nicméně náplň byla díky našim instruktorům poměrně slušná?

Tak jako všechny Mikulášské semináře, tak i tento byl zaměřen nejen na zopakování základních technik probírané za poslední měsíce, ale také na prověření vytrvalosti a schopnosti tyto techniky použít. A to nejen proti jednomu děsivě vypadajícímu instruktorovi, ale i proti zběsilému řvajícímu davu, který ať se snažíte, jak se snažíte nezastavíte.

Pro nováčky je to často první děsivá zkušenost s oddílem, kterou když překlene stane se dalším článkem zběsilého davu.

Letos byl seminář zaměřen na zbraně a praktické vysvětlení její definice. Mohli jsme spatřit zbraně různého typu - od výborně slepených novin, přes dřevěný váleček s vůní perníčků či paličky na maso až po ručníky, šály, brýle a vlastně vše, co běžně v této době používáme.

Poprvé jsme však měli možnost prověřit i statiku prostor, ve kterých cvičíme. Při slovech „Na hradby“ se onen běsnící dav nejdřív shlukne a poté jako výbuch bomby rozběhne po hale-buší, řve a burácí do stěn tělocvičny dokud nějaký chytrák nezavelí v ústup a odložení zbraní.

Jako třešnička na dortu vystoupil Ivan se svou technikou útěk-zlikvidovat-zničit. Což byl výborný praktický nácvik technik okrást-zbít-zabít.

Na závěr semináře byl výborný chvilkový relax v podobě masáže, která všechny účastníky semináře přivedla do nepopsatelného stavu vyčerpání.

Nicméně by tyto techniky mohly provázet nejeden nemikulášský seminář.

Díky tomu si všichni užijí krásu poklidných Vánoc.

(13.12.06 Anet)
Fotky - Afro
Ju-Jitsu Praha TJ Sokol Vršovice

English version
Knihovna
Archiv

 


počitadlo

Woko hlídá za Vás