Pro optimální zobrazení stránek doporučuji používat prohlížeč, podporující kaskádové styly úrovně 2 (CSS2).
oddíl Ju-Jitsu Praha TJ Sokol Vršovice Security ZONE dnes je | naposledy aktualizováno

÷Akce

"Velký weekend" ve Vršovicích 8. - 9. prosince 2007

27.11.07 - Za deset dní se uskuteční ve vršovickém Sokole velká "čtyřakce": V pořadí už 9.Mikulášský seminář, o nichž mezi staršími členy kolují celé legendy (sobota 14:00-18:30). Zkoušky na I.Dan Ju-Jitsu WJJKO pod vedením L.Petráše, 7.Dan JJ (sobota 18:30 - 20:00). Zkoušky na 6.-1.kyu Ju-Jitsu členů Ju-Jitsu Praha (neděle 9:00-17:00). A konečně seminář pro členy kurzu (neděle 17:00-20:00). Takové nakupení mimořádných akcí ve Vršovicích jsme už dlouho neměli. Zde jsou detaily...

Co se týče Mikuláše (čili co s sebou, co na sebe, co pod sebe, kolik obvazů, kolik zbraní, ráži, kalibr, střelnou bavlnu atd.) se informujte u Dany. Cena byla stanovena na 200 Kč za 4,5 hodiny (tj. 44 Kč/hod), počítá se rovněž se vstupem obou hostů (shihan Petráš a sensei Kohoutek).

Večerní Tomášovy zkoušky jsou samozřejmě veřejné a budou trvat zhruba hodinu až hodinu a půl. Na nedělní zkoušky je třeba se přihlásit nejpozději tuto neděli, 25.11. (formuláře jsou ke stažení z intrawebu, od čtvrtka budou též k dostání v kleci) a to odevzdáním formuláře. Konzultujte se svými oddílovými vedoucími (B a B+ - Šklíba; A - Luděk, A+ Ivan). Zkušební komisaři: Ivan, Davy, Pája a věříme, že i Slunce:)

Nedělní podvečerní seminář ve Vršovickém dojo je určen výhradně pro členy přípravného kurzu z dojo Palmovka, hlavní organizátor Michal K. Ostatní toho konečně budou mít už jistě plné zuby:)

{-iv-}

Up od Dany    (28.11.2007 11:38)

"Co s sebou na Mikulášský seminář? No přece překážku. Takovou, o kterou se nikdo nezraní (ostré kovové hrany, čnějící ostré bodce, bodliny či podobné povrchové úpravy opravdu nejsou žádoucí), věci z kovu a především ze skla či keramiky raději nechte doma. Volte takový předmět, který se snadno přemístí a především u kterého Vám nebude vadit, když se lehce poškodí či totálně zničí.

S dobrou náladou a připraveností na nemožné samozřejmě počítá každý :) Toť vše. Případné konzultace ohledně překážky poskytnu na tréninku. Dana"

 

Ju-Jitsu Praha TJ Sokol Vršovice

English version
Knihovna
Archiv

 


počitadlo

Woko hlídá za Vás