Pro optimální zobrazení stránek doporučuji používat prohlížeč, podporující kaskádové styly úrovně 2 (CSS2).
oddíl Ju-Jitsu Praha TJ Sokol Vršovice Security ZONE dnes je | naposledy aktualizováno

÷Cvičení leden-duben 2008

Prodloužení úterní cvičební doby

NEW 19.02.08 - Po krátké testovací době jsme se rozhodli prodloužit a vylepšit cvičební dobu do konce pohybového období (tj. leden-březen 2008) všem skupinám. Jde o následující změny:

Delší trénink ale rozhodně neznamená sníženou průměrnou zátěž. Naopak. Od změny očekáváme plošné zvýšení výkonnosti a zlepšení pohybových dovedností, na které je období standardně zaměřeno.

Platnost od příštího úterý, 26.2., do 25.3.08 včetně. Pokud se někomu nové časové rozložení nehodí, konzultujte svůj problém prosím s oddílovými vedoucími (jména OV viz níže). Za trenérské gremium: {-iv-}

Jak se bude cvičit do dubnového Grand semináře?

3.1.08 - Tak jako každým rokem patří první tři měsíce technicky méně náročnému cvičení, zaměřenému o to více na výkonnost, pohybové dovednosti a vychozování kombinací.

Skupina B - Výše uvedené platí pro všechny skupiny, vvyjma sk.B, která bude pokračovat v technickém výcviku (zkoušky na 6.kyu a příprava na 5.kyu). Do skupiny B spadají proto logicky všichni, kteří ještě nemají 5.kyu a je jim třeba vystavět především základní technické dovednosti. Skupina B se ještě dále dělí podle roku kurzu:

B2 (Kurz 2007) - Lidé z loňského kurzu (vedeného Petrem a Michalem) mohou začít chodit v neděli až v okamžiku, kdy složí 6.kyu. Obahem neděle bude především rozvíjení pohybu a krátká hůl. Celkový cvičební čas 150 (resp. 270) min.

B1 (Kurz 2006) - Členové předloňského kurzu (vedeného Šklíbou) bez 5.kyu mají navíc úterní čtvrthodinu od 20:15 do 20:30 a neděli mají samozřejmě přístupnou od začátku. Celkový cvičební čas 285 min.

Oddílový vedoucí: Petr K.

 

Skupina B+ zahrnuje lidi s 5. a 4.kyu. Skupina se bude soustředit na speciální pohybové dovednosti a gymnastický rozvoj a dále na vychozování kombinací. Většinu času bude cvičit zároveň se sk. A a A+. Celkový cvičební čas 270 min.

V úterý se na první čtvrthodinu (20:15-20:30) setká s lidmi z Kurzu 2006 bez 5.kyu, aby si vyzkoušela na rozehřátí základní pohyb ze Systemy a poté bude cvičit s vyššími pásky, skončí však už ve 21:30.

Ve čtvrtek začíná ve 20:15 na pódiu velmi krátkou rozcvičkou, max. 5 minutovou (doporučujeme proto se trochu roztáhnout ve velkém sále za sloupy) a následující půlhodinu bude pokračovat v tvrdém drilu na pódiu. Poté sejde do judosálu a bude pokračovat v měkkém drilu se sk. A (jako v úterý) až do 21:30.

V neděli cvičí společně pohybovku a zbraně. Může zůstat samozřejmě v judosále i během půlhodinové osobní přípravy (18:30-19:00).

Oddílový vedoucí: Slunce

Skupina A a A+ budou pro toto období spojeny. Chodit sem může každý, kdo má min. 3.kyu. Celkový cvičební čas cca 340- 360 min.

V úterý začíná rovnou náročnější pohybovkou ze Systemy, je proto nutné, aby se všichni sami rozcvičili za sloupy v judosále, a závěr bude patřit po odchodu sk.B+ složitějším kombinacím (21:30-21:50).

Ve čtvrtek začíná pětiminutovou krátkou rozcvičkou a pokračuje vyšší gymnastikou (zhruba 10 minut), než dorazí z pódia skupina B+. Čtvrteční závěr bude patřit tak jako v úterý po odchodu sk.B+ složitějším kombinacím (21:30-21:50).

V neděli může cvičit společně s předchozími skupinami a posléze má vlastní hodinu zaměřenou na vyšší levely gymnastiky, zbraně, skupinu atd.

Oddílový vedoucí: Ivan

Přejeme všem krásný čas vlastního rozvoje a radosti z postupného zlepšení.

{-iv-}

Ju-Jitsu Praha TJ Sokol Vršovice

English version
Knihovna
Archiv

 


počitadlo

Woko hlídá za Vás